Advertisement

Aplikacja Garmin Connect Mobile otrzymuje dużą aktualizację

Doskonała wiadomość dla posiadaczy opasek fitness oraz zegarków Garmin, którzy korzystają również z telefonu z systemem Windows 10 Mobile. Producent udostępnił dużą aktualizację swojej aplikacji Garmin Connect Mobile w wersji 3.15, która wprowadza sporo nowości oraz usprawnień dla mobilnego systemu Windows.

Producent poinformował, że każda aktualizacja zawiera poprawki różnych błędów, usprawnienia wydajności oraz ulepszenia w parowaniu urządzeń. Aplikacja została zaktualizowana ponieważ Garmin standaryzuje wersje pomiędzy wszystkimi mobilnymi systemami. To oznacza, że teraz niezależnie od tego jaki system posiadacie w telefonie to możecie korzystać ze wszystkich, najnowszych funkcji aplikacji. Najwięcej na najnowszej aktualizacji skorzystają posiadacze telefonów z systemem Windows 10 Mobile, którzy mogą korzystać z tych samych funkcji co użytkownicy systemów Android oraz iOS.

Co jeszcze nowego pojawiło się w wersji 3.15?

  • Porównuj statystyki z innymi użytkownikami Garmin.
  • Używaj histogramów, aby obejrzeć percentyle wydajności.
  • Nowa funkcja dzielenia się aktywnością za pomocą sieci Facebook oraz Twitter.

Niestety nie posiadam żadnego akcesorium Garmin, dlatego nie mogę sprawdzić opisywanych nowości. Aby skorzystać z aplikacji należy założyć konto. Warto dodać, że aplikacja jest w całości w języku polskim oraz posiada przyjemny interfejs użytkownika.

Jeżeli posiadacie akcesorium Garmin oraz telefon z systemem Windows 10 Mobile to koniecznie dajcie znać jak sprawuje się nowa wersja aplikacji. Program możecie pobrać za pomocą poniższego odnośnika.

Garmin Connect Mobile

Dziękuję odwiedzili ten post Aplikacja Garmin Connect Mobile otrzymuje dużą aktualizację. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link