Advertisement

Aplikacja ProShot dostępna dla urządzeń z Windows 10 oraz Windows 10 Mobile [Aktualizacja]

style=”display:block” data-ad-client=”ca-pub-3136209070781523″ data-ad-slot=”4038488733″ data-ad-format=”auto”/>

[Aktualizacja 01.09.2016] Po problemach z dostępnością aplikacji w sklepie w pierwszych dniach po publikacji, aplikacja na dobre zagościła już w sklepie. Jak informuje wydawca, najnowsza wersja aplikacji dostępna jest już w sklepie z rabatem 50%.

[Tekst oryginalny]

Wielu użytkowników kojarzy świetną aplikację ProShot jeszcze z systemu Windows Phone 8.1. Niestety po zaktualizowaniu naszych urządzeń do najnowszej wersji systemu, utraciliśmy możliwość korzystania z tego narzędzia. Dzisiaj sytuacja zmieniła się o 180 stopni, a do sklepu Windows trafiła zupełnie nowa aplikacja ProShot.

Myślę, że na braki w aparacie Microsoftu zdecydowanie nie powinniśmy narzekać. Nie wszystkim jednak wystarczają możliwości oferowane przez domyślną aplikację aparatu. Właśnie z myślą o takich osobach stworzony został ProShot. To niezwykle potężne narzędzie do wykonywania zdjęć oraz kręcenia filmików przypadnie do gustu wszystkim maniakom „amatorskiej fotografii”.

Z pewnością wielu użytkowników pamięta ProShota jeszcze z czasów Windows Phone 8.1. W tej chwili do dyspozycji wszystkich zainteresowanych została oddana całkowicie nowa aplikacja, z zupełnie nowym kodem oraz wieloma nowościami i usprawnieniami.

Oto co dodano oraz zmieniono w nowym ProShocie:

  • Od teraz mamy pełną kontrolę nad kręconym wideo. Może zmieniać bit rate, oraz rozdzielczość.
  • Dodano możliwość zapisu plików nieskompresowanych plików TIFF.
  • Tryb malowania światłem ( w tej chwili nie działa poprawnie, trwają pracę nad usprawnieniem tej nowości).
  • Zupełnie przebudowany interfejs użytkownika oraz styl aplikacji.
  • Usunięte filtry, które można było nakładać na zdjęcia w czasie rzeczywistym.

Tak, jak wspomniałem już wcześnie, aplikacja przypadnie do gustu szczególnie maniakom fotografii, którzy znają się nieco na ręcznym ustawianiu poszczególnych parametrów. Trzeba przyznać, że pod tym względem aplikacja zdecydowanie wyprzedza domyślny aparat Microsoftu. Niestety, korporacja z Redmond w dalszym ciągu nie udostępniła zmiany „podstawowych” aplikacji, więc chcąc korzystać z ProShot’a, będziecie musieli uruchamiać go ręcznie za każdym razem.

Program nie jest darmowy, jednak z racji pierwszego dnia w sklepie Windows jego cena została sporo obniżona. W tej chwili kosztuje on $2, czyli około 8 złotych. Nominalna cena produktu – dostępna już od jutra – wyniesie w przybliżeniu 16 złotych. Aby móc korzystać z aplikacji ProShot musicie posiadać system operacyjny Windows 10 lub Windows 10 Mobile w wersji – co najmniej – 14393 (Redstone1).

Mamy również bardzo dobrą informację, dla wszystkich, zdecydowanych na pozostanie przy Windows Phone 8.1. Aplikacja ProShot zmieniła nazwę na ProShot Classic i dostępna jest również na starszą wersję systemu od Microsoftu. Wielki plus za taką politykę.

Zachęcamy was do pobierania i testowania aplikacji, z pewnością będziecie zadowoleni z jej działania. Oczywiście czekamy na wasze komentarze na temat jej działania oraz możliwości. Koniecznie dajcie nam znać o swoich wrażeniach związanych z nowym ProShotem.

LINK: PROSHOT

Tagi: Microsoft • ProShot • windows • windows 10 • windows 10 mobile

Dziękuję odwiedzili ten post Aplikacja ProShot dostępna dla urządzeń z Windows 10 oraz Windows 10 Mobile [Aktualizacja]. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link