AutoMapa zamyka program beta testów

Advertisement


AutoMapa zamyka program beta testów


style=”display:block” data-ad-client=”ca-pub-3136209070781523″ data-ad-slot=”4038488733″ data-ad-format=”auto”/>

Z dniem 8 maja zakończą się publiczne beta testy AutoMapy dla Windows Phone. W chwili obecnej cierpimy na niedobór dobrych aplikacji nawigacyjnych, więc finalna wersja znanej aplikacji jest bardzo wyczekiwana w świecie mobilnych „okienek”.

Co ciekawe, z aplikacji skorzystają zarówno właściciele nowszych smartfonów, pracujących pod kontrolą Windows 10 Mobile, jak i nie wspieranych już Lumii, na których pokładzie wciąż gości Windows Phone 8.1. To bardzo dobra wiadomość zważając na fakt, iż mobilne okienka już wkrótce zostaną pozbawione dostępu do nawigacji HERE, z której korzysta wielu spośród nas. AutoMapa testowana była od dłuższego czasu i pozostaje mieć nadzieję, że aplikacja jest bardzo dopracowana i będzie służyć kierowcom bez większych problemów.

AutoMapa zbiera bardzo pozytywne recenzje w przypadku konkurencyjnych platform. Z pewnością zdobędzie więc uznanie także użytkowników mobilnego Windows. Liczę na to, że aplikacja będzie sukcesywnie rozwijana i wzbogacana o nowe funkcje. Sklep Windows potrzebuje dobrych aplikacji, którymi można będzie przyciągać do świata Windows 10 Mobile nowych użytkowników. Jestem pewien, że AutoMapa będzie jedną z nich.

AutoMapa

Dziękuję odwiedzili ten post AutoMapa zamyka program beta testów. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement