Advertisement

Brak nie tylko złącza słuchawkowego, ale i przycisku HOME – duże zmiany w Galaxy S8

galaxy-s8

Przybywa nam doniesień na temat Galaxy S8. Tym razem temat kolejnego flagowego smartfona Koreańczyków wywołany został przez redakcję sammobile, która powołując się na swoje źródła twierdzi, iż może potwierdzić kilka bardzo istotnych kwestii.

Pierwsza z nich to brak złącza słuchawkowego, o czym spekuluje się od dawna. Galaxy S8 posiadać ma jedynie port USB typu C i można chyba przypomnieć jedynie, że nie będzie pierwszą tego propozycją na rynku. Producenci zaczynają coraz częściej to rozwiązanie stosować, jako jeden z powodów podając, przynajmniej oficjalnie, możliwość zaoszczędzenia przestrzeni w obudowie.

Sammobile pochyla się także nad ekranem. Tutaj bez większego zaskoczenia, ponieważ – Super AMOLED o rozdzielczości 2560×1440 pikseli, ale przy jednoczesnej rezygnacji z matrycy PenTile i przejściu na RGB.

A skoro o ekranie mowa, trzecim tematem wywołanym przez wspominaną redakcję jest fizyczny przycisk HOME, który standardowo pojawiał się pod wyświetlaczem. W Galaxy S8 ma go zabraknąć, a to rodzi pytanie, gdzie przeniesiony zostanie czytnik linii papilarnych? Nie na tylny panel, ale pod ekran.

Bardzo możliwe, że powyższe informacje znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości. Jak w związku z tym postrzegać będziecie Galaxy S8?

Źródło: sammobile, thegalaxys8

Dziękuję odwiedzili ten post brak nie tylko złącza słuchawkowego, ale i przycisku HOME. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link