Advertisement

Gabe Aul nie jest już twarzą programu Windows Insider

Advertisement

Gabe Aul nie jest już twarzą programu Windows Insider


Do tej pory wszystkim użytkownikom programu Windows Insider z nowymi aktualizacjami „dziesiątki” bezsprzecznie kojarzył się Gabe Aul. Dziś w tej kwestii zachodzi spora zmiana. Za program odpowiedzialna będzie teraz Dona Sarkar.

Gabe Aul rezygnuje z prowadzenia programu Insider aby móc bardziej skupić się na pełnieniu innych, równie ważnych w Microsofcie funkcji (warto wspomnieć, że będzie to praca w zespole Engineering Systems Team). Dona Sarkar natomiast będzie mogła w 100% poświęcić się pracy i nadzorowi nad programem Windows Insider. Dziś miało miejsce przekazanie nowej, piękniejszej twarzy programu Insider magicznego „czerwonego przycisku”.

Nowej szefowej programu Windows Insider pozostaje życzyć owocnej pracy i dążenia do tego, by Windows – zarówno ten dla komputerów i tabletów, jak i mobilny – rozwijały się w dobrym kierunku i w zadowalającym tempie. A co Wy sądzicie o tej zmianie?

Źródło: Microsoft


Dziękuję odwiedzili ten post Gabe Aul nie jest już twarzą programu Windows Insider. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link