Advertisement

Galaxy S8 Active: pełna specyfikacja

Samsung Galaxy S8 Active – Chyba nikt nie ma już wątpliwości, że do smartfonów Galaxy S8 oraz Galaxy S8+ dołączy wkrótce Galaxy S8 Active. Przecieków na jego temat pojawiło się już naprawdę sporo. Dzięki tym najnowszym poznaliśmy pełną specyfikację urządzenia.

Co najważniejsze, potwierdzają się wcześniejsze doniesienia. To oznacza, że Galaxy S8 Active będzie konstrukcją bardzo ciekawą. Głównie z tego powodu, że zachowa większość cech pierwowzorów. Mowa przede wszystkim o wydajnym procesorze, 4 GB pamięci RAM i zaawansowanej kamerze 12 Mpix z obiektywem f/1.7. Liczyć można będzie też na ekran Super AMOLED o wysokiej rozdzielczości, który w tym przypadku nie będzie jednak zakrzywiony.

Galaxy S8 Active specyfikacja

Galaxy S8 Active cechy

Płaski ekran to pochodna chęci podniesienia wytrzymałości. Galaxy S8 Active cechować ma się nie tylko certyfikatem IP68, ale także MIL-STD-810G. Tym samym znosić kąpiele, ale również wstrząsy, upadki i skrajne temperatury.

Galaxy S8 Active będzie nieco grubszy. Dzięki temu producent mógł jednak zastosować dodatkowo pojemniejszą baterię – 4000 mAh.

Galaxy S8 Active vs Galaxy S8

Źródło: phonearena, Paste Magazine


style=”display: block; text-align: center;” data-ad-format=”fluid” data-ad-layout=”in-article” data-ad-client=”ca-pub-2901754605844582″ data-ad-slot=”5163862558″>

Dziękuję odwiedzili ten post Galaxy S8 Active: pełna specyfikacja. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link