GoPro kończy wsparcie dla mobilnego Windows


GoPro kończy wsparcie dla mobilnego WindowsJakiś czas temu wspominaliśmy Wam o tym, że GoPro zamierza nadal rozwijać aplikację dla mobilnego Windows. Dziś natomiast mamy dla Was niezbyt dobre wieści. Właściciele kamerek GoPro muszą pogodzić się z tym, że aplikacja dla mobilnych „okienek” właśnie traci wsparcie.

GoPro to linia świetnych kamerek, które bardzo chętnie wykorzystywane są przez entuzjastów sportów ekstremalnych. Urządzenia oferują kompaktowe rozmiary oraz naprawdę spore możliwości jeśli chodzi o filmowanie. Aplikacja GoPro dla mobilnego Windows natomiast, pozwala na sterowanie pracą urządzeń GoPro.

Jeszcze kilka miesięcy temu twórcy GoPro obiecywali, że aplikacja oferowana dla smartfonów pracujących pod kontrolą Windows 10 Mobile będzie regularnie aktualizowana. Dziś jednak najwyraźniej pod wpływem wyników mobilnej „dziesiątki” musieli zweryfikować swoje plany.

To smutne wieści, gdyż użyteczne gadżety z serii GoPro z pewnością są wykorzystywane przez wielu użytkowników smartfonów Lumia. Decyzji tej jednak nie przeskoczymy i musimy się z nią pogodzić. Póki co aplikacja GoPro pozostanie w Sklepie Windows, jednak pozbawiona zostanie dalszych aktualizacji. Nie wiadomo, czy w przyszłości nie zostanie z niego całkowicie wycofana.

GoPro

Źródło: MSPU

Dziękuję odwiedzili ten post GoPro kończy wsparcie dla mobilnego Windows. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link