Advertisement

Honor 5X dostanie Androida 6.0 Marshmallow

A
A

Honor 5X jest w swoim przedziale cenowym bardzo interesującym i wartym uwagi smartfonem. Nic dziwnego, że zjednał sobie całkiem spore grono sympatyków, którym producent przekazał właśnie bardzo optymistyczne wieści.

Honor 5X działa od premiery w oparciu o system Android 5.1 Lollipop. Nieoficjalnie mówiło się od pewnego czasu, iż wydana zostanie aktualizacja do wersji 6.0 Marshmallow. Tak też się stanie, co potwierdził amerykański oddział marki Honor.

Honor 5X Android 6.0 Marshmallow

Tego typu wiadomość bez wątpienia cieszy, aczkolwiek pamiętać trzeba o jednej, nieco mniej optymistycznej już kwestii. Dokładny termin rozpoczęcia wdrażania aktualizacji nie został podany, a dodatkowo nie wiemy z jakim opóźnieniem będziemy mieli do czynienia w kontekście naszego rynku.

Jeśli natomiast znajdują się osoby, które nie kojarzą omawianego urządzenia to wypada nadmienić, że oferuje ono między innymi 5,5-calowy ekran IPS Full HD, ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 616, 2 GB pamięci RAM, czytnik linii papilarnych i opcję dual SIM. Dobrze wypadają tutaj także kamery, o czym szerzej pisaliśmy jakiś czas temu.

Źródło: phonearena, phandroid

Dziękuję odwiedzili ten post Honor 5X dostanie Androida 6.0 Marshmallow. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link