HTC zrzuca na Microsoft winę za brak aktualizacji modelu One M8 do Windows 10 Mobile


HTC zrzuca na Microsoft winę za brak aktualizacji modelu One M8 do Windows 10 MobileJuż troszkę czasu minęło od chwili, w której Microsoft udostępnił Windows 10 Mobile dla części starszych smartfonów Lumia. Lista aktualizowanych urządzeń wzbudziła wtedy spore rozczarowanie. Zabrakło na niej m.in. fenomenalnego HTC One M8, który z pewnością spełnia wymagania nowej wersji oprogramowania.

Przez pewien czas w sieci pojawiały się wieści wskazujące na to, że jest szansa na aktualizację dla wspomnianej słuchawki. Dziś jednak możemy stwierdzić, że były to nieprawdziwe informacje. Sam koncern HTC za zaistniałą sytuację wini Microsoft.

Microsoft natomiast z pewnością w odpowiedzi na zapytanie o aktualizację dla wspomnianego urządzenia HTC winę zrzuci na Insiderów i na to, że smartfon sprawiał problemy w trakcie testów. Biorąc pod uwagę jego podzespoły (procesor Snapdragon 801 czy 2 GB pamięci RAM) – śmiem wątpić.

Na razie nowych urządzeń od HTC pracujących pod kontrolą Windows 10 Mobile nie widać. Póki co, jeśli chodzi o znanych producentów – pozytywnie zaskoczyli nas tylko Acer, Alcatel i HP. Słuchawek od Samsunga, LG czy Sony nadal się nie spodziewamy. Jest to bardzo smutne, gdyż przez to wybór sensownego urządzenia z mobilną „dziesiątką” na pokładzie jest bardzo ograniczony.

Źródło: NPU

Dziękuję odwiedzili ten post HTC zrzuca na Microsoft winę za brak aktualizacji modelu One M8 do Windows 10 Mobile. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link