Advertisement

iOS 10.1 udostępniony – sporo poprawek i jedna ważna nowość

ios-10-1

Korzystający z urządzeń Apple przyzwyczajeni są do dość szybkich aktualizacji oprogramowania. Na iOS 10.1 trzeba było chwilę poczekać, ale najnowsza wersja systemu jest wreszcie dostępna.

Wreszcie, ponieważ deweloperzy otrzymali ją kilka tygodni temu. W przypadku iOS to okres dość długi, ale producentowi zależało na dopracowaniu wszystkich detali, których na pierwszy rzut oka tak wiele nie ma.

Na pierwszy plan wysuwa się zdecydowanie nowy tryb w aplikacji aparatu – Portret. Dedykowany jest on smartfonowi iPhone 7 Plus, a pozwolić ma na lepsze wykorzystanie podwójnego aparatu. Jak opisuje to sam producent, nowy tryb „tworzy efekt głębi z ostrym obiektem i pięknie rozmytym tłem”.

iOS 10.1 udostępnionyiOS 10.1 udostępniony

Poza tym iOS 10.1 przynosi szereg mniejszych nowości, które w głównej mierze koncentrują się na aplikacjach Mapy i Wiadomości oraz Apple Watch. Nie zabrakło tez kilku poprawek związanych z błędami, na jakie skarżyli się użytkownicy. Zapoznać możecie się z nimi na screenach, które zamieszczamy w poniższej galerii.

Źródło: 9to5Mac

Dziękuję odwiedzili ten post iOS 10.1 udostępniony – sporo poprawek i jedna ważna nowość. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link