Advertisement

iOS 11 – które urządzenia otrzymają aktualizację?

Jedną z najważniejszych nowości prezentowanych podczas konferencji otwierającej WWDC 2017 był bez wątpienia iOS 11. Zastanawialiście się, na które urządzenia Apple trafi nowa wersja systemu?

Kwestia aktualizacji Apple iOS wypada zazwyczaj naprawdę dobrze. Do tego stopnia, że producent chętnie o tym informuje. Również na WWDC 2017 pojawiła się stosowna wzmianka, oczywiście względem iOS 10 i tego, jak na jego tle wypada Android 7.

iOS 10 udziały

Imponujące, chociaż pamiętać trzeba, że z systemu Google korzysta wielu producentów i to raczej oni a nie Google powinni się wstydzić. Wracając natomiast do iOS 11, czy również on ma szansę na osiągnięcie podobnych statystyk?

Wydaje się, że tak. Początkowo umknęła informacja o tym, które urządzenia otrzymają aktualizację. Apple podało jednak pełną ich listę i z pewnością warto się z nią zapoznać. W przypadku cieszących się największym zainteresowaniem smartofnów, nowa wersja systemu trafi na iPhone’a 5S i wszystkie nowsze modele.

iOS 11 aktualizacja

Nowości wprowadzane przez iOS 11 już opisywaliśmy. Finalna wersja systemu pojawić ma się jesienią, najpewniej wraz z nowymi iPhone’ami.

Dziękuję odwiedzili ten post iOS 11 – które urządzenia otrzymają aktualizację?. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link