iPhone SE wyprzedany

AdvertisementDzisiaj, 8 kwietnia (14:27)

Analitycy sugerowali, że 4-calowy iPhone SE nie sprzedaje się najlepiej. Coś zupełnie innego sugerują natomiast braki urządzenia w sklepach oraz wysyłki zaplanowane na połowę lub wręcz koniec kwietnia.

Kolejka po SE w Japonii /AFP

Kolejka po SE w Japonii

/AFP

Huawei P9 oraz Huawei P9 Plus - pierwsze wrażenia

Jesteśmy po premierze Huawei P9 – pierwszego na świecie smartfona wyposażonego w podwójny aparat z optyką firmy Leica. Czy to jedyna mocna strona nowego modelu największego chińskiego producenta? Mieliśmy okazję to sprawdzić. czytaj więcej

Apple zaprezentował niedawno 4-calowego iPhone’a SE, który wygląda jak model 5s, ale większość podzespołów ma z ubiegłorocznego 6s. Kilka dni po sklepowej premierze pojawiły się głosy, że smartfon nie sprzedaje się tak, jak życzyłby sobie tego producent. Teraz okazuje się, że SE nie da się kupić, ponieważ wszystko zostało wyprzedane. Szczególnie dużym zainteresowaniem – przynajmniej w USA – cieszy się pojemniejszy, 64 GB wariant.

Na stronie producenta widnieje informacja, że wysyłka modeli SE 16 GB rozpocznie się 12 kwietnia, przy czym dotyczy to szybszej i dodatkowo płatnej opcji transportu. Na wariant 64 GB trzeba czekać do 22 -27 kwietnia.

Nie brakuje natomiast 9,7-calowych iPadów Pro, co akurat nie powinno dziwić.              

Artykuł pochodzi z kategorii:
Smartfony

Dziękuję odwiedzili ten post iPhone SE wyprzedany. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement