Advertisement

Kolejne doniesienia na temat Galaxy S8 Active

Samsung Galaxy S8 Active znosić ma nie tylko kąpiele w wodzie, ale również wstrząsy, upadki, a nawet pracę w skrajnych temperaturach.

W sieci pojawia się coraz więcej doniesień na temat Galaxy S8 Active. Wygląda na to, że Galaxy S8 oraz Galaxy S8+ rzeczywiście doczekają się mniejszego, ale jednocześnie cechującego się wzmacnianą konstrukcją brata.

Mniejszego, ponieważ po raz pierwszy doczekaliśmy się wzmianki odnośnie przekątnej ekranu i sugeruje się, że będzie wynosiła ona 5,4 cala. Tak przynajmniej wynika z zapisów w programie GFXBench.

Trzeba jednak zaznaczyć, że w tym przypadku pojawić mogą się nieco szersze ramki, ekran nie zostanie też zakrzywiony. To oczywiście pochodna zwiększonej odporności, Galaxy S8 Active znosić ma nie tylko kąpiele w wodzie, ale również wstrząsy, upadki, a nawet pracę w skrajnych temperaturach.

Galaxy S8 Active specyfikacja

Reszta specyfikacji ma być już niemal identyczną z tą, jaką znamy z Galaxy S8 oraz Galaxy S8+. Pojawić powinien się procesor Qualcomm Snapdragon 835, 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Nad wszystkim pieczę sprawować powinien system Android Nougat 7.0 z autorską nakładką producenta.

Jeśli rzeczywiście dojdzie do premiery tak prezentującego się urządzenia to raczej nie będzie narzekało ono na brak zainteresowania.

Galaxy S8 Active wygląd

Źródło: wccftech, FrAndroid (foto)

Dziękuję odwiedzili ten post Galaxy S8 Active: kolejne doniesienia na temat smartfona. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link