Advertisement

Konferencja //Build/ WARSAW 2016 już w środę! Sprawdź co czeka nas na konferencji Microsoftu

style=”display:block” data-ad-client=”ca-pub-3136209070781523″ data-ad-slot=”4038488733″ data-ad-format=”auto”/>

Konferencje Microsoftu zawsze wywołują rumieńce na twarzach użytkowników i fanów. Myślę, że konferencja dla developerów //Build jest jedną z najciekawszych eventów tego typu. Niestety do tej pory wielkie imprezy korporacji z Redmond omijały granice naszego państwa. W tym roku – wreszcie – udało się zmienić tą prawidłowość! Już niebawem, 8 czerwca w Warszawie odbędzie się konferencja //Build Tour/ Warsaw 2016! Tam po prostu trzeba być!

O konferencji //Build nie trzeba za wiele mówić. Każdy użytkownik interesujący się technologiami Microsoftu wie, że jest to najważniejsza impreza dla developerów w roku. Corocznie odbywa się również //Build Tour, czyli zaprezentowanie najciekawszych rozwiązań Microsoftu również w innych miastach, nie tylko w San Francisco. Bardzo cieszymy się, że w tym roku konferencja dotarła także w granice naszego państwa.

Przede wszystkim na konferencji w Warszawie omówione zostaną technologie uprzednio przedstawione podczas głównego eventu //Build 2016 w San Francisco. Do Polski przyjadą ciekawi prelegenci, którzy omówią niektóre plany Microsoftu względem urządzeń zarówno desktopowych, jak i mobilnych. Zapowiada się naprawdę ciekawie!

Plan wydarzenia jest niezwykle szeroki i obejmuje prezentacje na kilka istotnych tematów. Wszystko skupia się na „jednym” Windowsie, o czym w swoim czasie wspominał Satya Nadella. Poniżej możecie znaleźć oficjalny plan wydarzenia:

build_agenda

Każdy z uczestników znajdzie temat dla siebie. Microsoft przygotował bardzo szeroką gamę możliwości. Dyskusje będą prowadzone na takie tematy, jak:

  • Co nowego w Windows 10 oraz Universal Windows Platform?
  • Wykorzystanie pojedynczej bazy kodu i Adaptive UX do tworzenia aplikacji na PC, urządzenia mobilne, konsole Xbox i HoloLens, łącząc je z Internetem rzeczy.
  • Obalanie popularnych mitów o aplikacjach webowych.
  • Wykorzystanie usług chmurowych Xamarin i Microsoft do tworzenia aplikacji cross-platformowych.

Warto wspomnieć, że konferencja jest zupełnie bezpłatna i każdy może się na niej pojawić. Wystarczy zarejestrować się na stronie głównej wydarzenia, link znajdziecie TUTAJ.

Na zaproszenie Microsoftu, również jeden z redaktorów WPWorld wybierze się na wspomnianą konferencję. Zatem możecie liczyć na kilka artykułów, poruszających kwestie związane z wydarzeniem.

Nie wykluczone, że w Warszawie spotkam się z czytelnikami WPWorld, jeżeli wyrażacie taką chęć, dajcie znać w komentarzach i na Facebooku! Do zobaczenia w środę!

źródło: Microsoft

Dziękuję odwiedzili ten post Konferencja //Build/ WARSAW 2016 już w środę! Sprawdź co czeka nas na konferencji Microsoftu. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link