Advertisement

Które smartfony Samsung Galaxy otrzymają Androida 7.0 Nougat?

Które smartfony Samsung Galaxy otrzymają Androida 7.0 Nougat? – Plany związane z wydawaniem systemu Android 7.0 Nougat na swoje smartfony zdradzają kolejni producenci. Pisaliśmy już o deklaracjach Sony oraz HTC. Jak sprawa wygląda w przypadku Samsunga?

Samsung Galaxy Android 7

Koreańczycy wciąż wstrzymują się z podaniem pełnej listy urządzeń, na które zawita najnowsza wersja systemu. Właśnie zostali jednak wyręczeni. Z racji tego, iż przez amerykańską sieć T-Mobile, informacje te traktować można jako wiarygodne. Tym bardziej, że potwierdza je między innymi portal sammobile.

Rzut oka na wymienione urządzenia u nikogo nie wywoła chyba większego zaskoczenia. Wszystko wskazuje na to, że z Androida 7.0 Nougat skorzystają jedynie posiadacze flagowców z tego i poprzedniego roku.

Bardzo możliwe, iż w pierwszej kolejności aktualizacja wdrażana będzie na Samsung Galaxy Note 7, którego właściciele otrzymać mają najnowszą wersję systemu najpóźniej w listopadzie.

Jeśli producent wyda oficjalny komunikat na temat planów związanych z aktualizacją i lista smartfonów będzie szersza to z pewnością o tym poinformujemy.

Źródło: sammobile, androidpit

Dziękuję odwiedzili ten post Które smartfony Samsung Galaxy otrzymają Androida 7.0 Nougat?. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link