Advertisement

Kuchenna zajawka LG V20

Kuchenna zajawka LG V20

Końcówka pierwszego tygodnia września będzie dla rynku mobilnego bardzo interesująca. 7 września poznamy kolejnego iPhone’a, a dzień wcześniej zaprezentowany zostanie LG V20. Koreański producent ponownie przypomina o szykowanej przez siebie nowości.

Przygotowana zajawka jest nieco nietypowa. Nie często materiały wideo promujące smartfony zabierają nas bowiem do kuchni. Dlaczego LG zdecydowało się na taki krok? Wbrew pozorom istnieje logiczne wytłumaczenie. Tematem przewodnim jest tutaj nie tyle sam smartfon, co system Android 7.0 Nougat. Przedstawiane są wybrane funkcje tej platformy, każda z odniesieniem do gotowania.

Nie podejmujemy się oceniania atrakcyjności tego typu materiałów, każdy będzie miał tutaj bowiem swoje zdanie. Jasno stwierdzić można natomiast, dlaczego LG tak bardzo akcentuje wspomniany system. LG V20 będzie bowiem pierwszym smartfonem, który zaprezentowany zostanie z preinstalowanym Androidem 7.0 Nougat.

Prócz wymienionego już systemu, LG V20 oferować ma między innymi procesor Qualcomm Snapdragon 820, 4 GB pamięci RAM i podwójny aparat. Nie powinno zabraknąć też dodatkowego ekranu, tak jak w LG V10. Producent potwierdził już, że otrzymamy tutaj 32-bitowy przetwornik Quad DAC oraz system audio Bang & Olufsen.

Źródło: LGUSAMobile

Dziękuję odwiedzili ten post Kuchenna zajawka LG V20. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link