Advertisement

Kup smartfon Acer Liquid Jade Primo 50% taniej!

continuum-acer-e1444854104869.jpg

W niedzielę pisałem dla was tekst, w którym rozważałem wszystkie „za” i „przeciw” dla wszystkich myślących o nowym urządzeniu z Windows 10 Mobile. Wspomniałem, że jedną z bardziej istotnych kwestii jest cena. Otóż dzisiaj pojawiła się niezwykle atrakcyjna oferta na flagowca od Acera. Kup Liquid Jade Primo za połowę pierwotnej ceny!

Na temat najnowszego flagowca od Acera pisaliśmy dla was w różnych wątkach. Kilka z nich znajdziecie poniżej:
Zobaczcie reklamę prezentującą Acera Jade Primo
Konferencja Acera – czym zaskoczył nas producent?
Acer Liquid Jade Primo do kupienia na amerykańskiej stronie Sklepu Microsoft

Nie chciałbym zatem przypominać wszystkiego od początku, a jedynie wspomnieć od kilku najważniejszych cechach tego urządzenia. Urządzenie od Acera wyposażone jest w procesor Snapdragon 808 (6 rdzeni; 1820Mhz). Ekran AMOLED o przekątnej 5,5” oraz rozdzielczości FullHD. 3GB pamięci RAM oraz 32GB pamięci wewnętrznej Flash. Aparat główny o matrycy 21MP oraz przedni 8MP. Wsparcie dla sieci bezprzewodowych WiFi w standardzie: AC,A,B,G,N. Całość zasilana jest baterią o pojemności 2800mAh co – według producenta – pozwoli urządzeniu pozostać w stanie czuwania przez 330 godzin.

Dla wszystkich zainteresowanych tym flagowcem, serwis ibood.com przygotował niezwykle korzystną ofertę. Już dzisiaj możecie zaopatrzyć się w nowego Acer Liqiud Jade Primo, a w zestawie otrzymacie również stację dokującą niezbędną dla trybu Continuum. Niesamowicie korzystne, prawda?

To jednak nie wszystko! Wspomniałem na początku, że bardzo ważną kwestię odgrywa cena. Otóż cały zestaw został przeceniony i za powyższe urządzenie zapłacicie, aż o 50% mniej. Cena pierwotna wynosiła 2595 złotych, natomiast już teraz możecie je kupić za 1300 złotych. Korzystajcie, czas ucieka.

Oferta jest ograniczona czasowo lub do całkowitego wyprzedania. Pozostało wam dokładnie 17 godzin, oczywiście pod warunkiem, że wszystkie urządzenia nie zostaną sprzedane wcześniej.

Warto wspomnieć o wysyłce. Na tą będziecie musieli poczekać do 29 września, jednak przy takiej promocji, moim zdaniem warto. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do sklepu ibood.com.

Dajcie znać, czy zdecydowaliście się na zakup urządzenia Acer Liquid Jade Primo? Co sądzicie o takiej promocji? Jesteście nią zainteresowani? Waszym zdaniem to dobry krok? Czekamy na komentarze i opinie!

Dziękujemy za informację, Dawid!

Dziękuję odwiedzili ten post Kup smartfon Acer Liquid Jade Primo 50% taniej!. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link