Advertisement

Lada chwila ruszą beta testy Androida 7.0 Nougat dla Galaxy S7

galaxy-s7-android-nougat

Mało jest osób, które wypowiadałyby się w temacie aktualizacji Androida wyłącznie pozytywnie. Zdecydowana większość właścicieli smartfonów na aktualizację czekać musi długo, a i tak dobrze, jeśli ta w ogóle się na ich modelu pojawi. Samsung kończy powoli prace nad dostosowaniem Androida 7.0 dla swojego tegorocznego flagowca.

Nie oznacza to jednak startu aktualizacji. Owszem, lada dzień Android 7.0 pojawi się na Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge, ale mówić trzeba tutaj o wersji beta, która oddana zostanie do dyspozycji zainteresowanym mieszkańcom Wielkiej Brytanii.

Od 9 listopada będą mogli oni rejestrować się w programie Galaxy Beta Programme. Producent wybierze później grono testerów, których zadaniem będzie sprawdzanie działania systemu.

Beta testy Androida 7.0 Nougat dla Galaxy S7

Jak widać na powyższej grafice, testy dostępne będą dla egzemplarzy zakupionych w wolnej sprzedaży. Być może z czasem zostaną rozszerzone na inne regiony. Trwać mają aż do połowy grudnia.

Źródło: AndroidPIT, sammobile

Dziękuję odwiedzili ten post Lada chwila ruszą beta testy Androida 7.0 Nougat dla Galaxy S7. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link