Advertisement

Marshmallow dla Samsunga Galaxy S5! Sprawa ruszyła do przodu i OTA trafia do Europy

 

Samsung Galaxy S5

Fragmentacja Androida boli – zgadzam się. Szczególnie cierpią Ci, którzy wydając górę pieniędzy na flagowy model danego producenta w szybkim czasie przestają otrzymywać aktualizacje. Ratunkiem jest albo kupno nowego smartfonu, albo czekanie na update. Szczęśliwi zatem Ci, którzy posiadając Galaxy S5 wkrótce zobaczą na swoich ekranach powiadomienie o OTA!

 

Samsung Galaxy S5 zadebiutował na rynku w drugim kwartale 2014 roku. Jest to mimo wszystko wciąż żwawy smartfon, więc pewnie niektórym szkoda się go pozbyć. Aktualizacje dla tego modelu pojawiły się już w Korei Południowej oraz USA. Teraz Android 6.0 Marshmallow trafić ma na Sri Lankę, a zaraz po niej do Niemiec. Wszystko wskazuje na to, że Samsung rozszerza dostępność update’u OTA dla swojego starego flagowca i jeśli nie w tym, to już w przyszłym miesiącu pojawi się do pobrania.

 

Nurtującą kwestią są jednak pozostałe rynki. Niemniej dla Polski sprawa powinna się rozwiązać w szybkim czasie, gdyż jeśli już jesteśmy w Europie, tuż przy naszych sąsiadach aktualizacja to czysta formalność. Uaktualnienie wnosi oczywiście szereg usprawnień i nowości w sferze S Health, jak i pojawia się Google Now on Tap. Jest zatem na co czekać.

 

źródło: netzwelt

Dziękuję odwiedzili ten post Marshmallow dla Samsunga Galaxy S5! Sprawa ruszyła do przodu i OTA trafia do Europy. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link