Advertisement

Microsoft już wkrótce naprawi błąd związany z importem zdjęć w Windows 10

Microsoft już wkrótce naprawi błąd związany z importem zdjęć w Windows 10


style=”display:block” data-ad-client=”ca-pub-3136209070781523″ data-ad-slot=”4038488733″ data-ad-format=”auto”/>

Windows 10 z każdą aktualizacją staje się systemem coraz bardziej kompletnym i także coraz lepiej funkcjonującym. Microsoft stara się maksymalnie dopracowywać swoje oprogramowanie poprzez częste łatki, które w pierwszej kolejności testowane są w ramach programu Windows Insider.

Amerykanie zapowiedzieli, że już wkrótce w ramach aktualizacji zbiorczych usunięta zostanie jedna z największych obecnie bolączek „dziesiątki” – problem z importem naszych fotografii do aplikacji Zdjęcia m.in. w przypadku kart SD i microSD. Microsoft zapewnia, że pracuje nad naprawą tego błędu i powinniśmy się go pozbyć już w ramach najbliższego Patch Tuesday, a więc całkiem niedługo – 10 maja.

Tego typu – z pozoru błahe błędy – często dla statystycznego użytkownika Windows są bardzo uporczywe. Cieszy więc fakt, że Amerykanie starają się na bieżąco usuwać takie problemy z systemu Windows 10. Warto na bieżąco zgłaszać nasze sugestie i błędy systemu z którymi się borykamy. Pracownicy Microsoft bowiem niejednokrotnie już zaznaczali, że opinie użytkowników są dla nich bardzo ważne.

Źródło: MSPU

Dziękuję odwiedzili ten post Microsoft już wkrótce naprawi błąd związany z importem zdjęć w Windows 10. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link