Advertisement

MIUI 9 i nowy smartfon jeszcze w lipcu – Xiaomi zapowiada nowości

Xiaomi: MIUI 9 i nowy smartfon jeszcze w lipcu – Xiaomi zapowiedziało właśnie konferencję prasową. Odbędzie się ona jeszcze w tym miesiącu – 26 lipca – i będzie wydarzeniem, o którym bez wątpienia warto pamiętać. Zaplanowano bowiem premierę dwóch nowości.

style=”display:block; text-align:center;”
data-ad-format=”fluid”
data-ad-layout=”in-article”
data-ad-client=”ca-pub-2901754605844582″
data-ad-slot=”5163862558″>

Przede wszystkim spodziewać należy się premiery MIUI 9. Nowa wersja nakładki wyczekiwana jest od wielu miesięcy i najpewniej przyniesie sporą liczbę zmian. Bazujące na Androidzie Nougat, MIUI 9 to przede wszystkim jeszcze większa stabilność działania, opcja Split-Screen, odświeżony ekran blokady, kolejne motywy czy lepsze zarządzanie baterią. Na więcej szczegółów poczekać musimy do oficjalnej premiery. Wtedy też poznamy dokładną listę urządzeń, które otrzymają aktualizację.

Drugą nowością będzie smartfon Xiaomi Mi 5X, o którym pisaliśmy już kilka dni temu. Wszystko wskazuje na to, że będzie on wyposażony w 5,5-calowy ekran Full HD, procesor Qualcomm Snapdragon 625 (lub Snapdragon 626), 4 GB pamięci RAM i podwójną kamerę o bliżej niesprecyzowanej na ten moment konfiguracji.

Xiaomi Mi 5X

Źródło: MIUI

Dziękuję odwiedzili ten post MIUI 9 i nowy smartfon jeszcze w lipcu. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link