Advertisement

Na co przeznaczyć promocyjne bony 200 zł w Sklepie Microsoft?

Lumia 950 XL

Jeżeli dołączyliście do grona posiadaczy telefonów Lumia 950 lub Lumia 950 XL to z całą pewnością skorzystaliście z oferty promocyjnej Lumia Rewards, dzięki której odebraliście bony promocyjne do wykorzystania w Sklepie Microsoft. W tym artykule postaramy się podpowiedzieć na co przeznaczyć bony.

Użytkownicy telefonów Lumia 950 oraz Lumia 950 XL mogli otrzymać aż dwa bony po 200 zł za polecenie flagowców. Promocja już się skończyła ale bony możecie wykorzystać do końca czerwca lub września – datę ważności znajdziecie w wiadomości e-mail z kodem promocyjnym. Jeżeli widnieje tam data czerwcowa to możecie ponownie poprosić o wysłanie kodów za pomocą aplikacji Lumia Offers, dzięki czemu data powinna zostać przedłużona o kolejne trzy miesiące czyli do końca września. Pamiętajcie, że bonów nie można łączyć ze sobą oraz można je wykorzystać wyłącznie w polskim sklepie Microsoft.

Karta upominkowa Microsoft

Niestety polski sklep Microsoft nie posiada tak bogatej i rozbudowanej oferty jaką dysponują na przykład sklepy w Anglii czy w Stanach Zjednoczonych. Według mnie najbardziej brakuje skórzanych etui Mozo oraz opaski Microsoft Band 2. Mimo wszystko znajdziemy w nim kilka pozycji, na które warto zwrócić uwagę. Poniżej przedstawiam moje propozycje:

 

Lumia 550

Microsoft Lumia 550

Według mnie warto zwrócić uwagę na telefon Lumia 550. Jest to budżetowy telefon z systemem Windows 10 Mobile. Jego cena w sklepie Microsoft, podobnie jak innych produktów, jest zawyżona w stosunku do tego co znajdziemy w ofertach sklepów z elektroniką. Jeżeli jednak posiadamy bon to jego cena spadnie do interesującej ceny.

 • Cena regularna Microsoft: 499 zł
 • Cena w innych sklepach: 399 zł
 • Cena Microsoft z bonem: 299 zł

Lumia 550 w sklepie Microsoft

 

Stacja dokująca Microsoft HD-500

Stacja dokująca Microsoft HD-500 - Continuum

Jeżeli nie załapaliście się na bezpłatną stację dokującą Microsoft HD-500 to wykorzystując jeden bon możecie wybrać właśnie to urządzenie. Dzięki stacji oraz zewnętrznemu monitorowi nasz telefon zmieni się w prowizoryczny komputer.

 • Cena regularna Microsoft: 399 zł
 • Cena w innych sklepach: 399 zł
 • Cena Microsoft z bonem: 199 zł

Stacja dokująca Microsoft HD-500 w sklepie Microsoft

 

Bezprzewodowa ładowarka Microsoft DT-904

Bezprzewodowa ładowarka Microsoft DT-904

Ładowarka Microsoft DT-904 to ciekawe urządzenie, dzięki któremu nie tylko naładujemy bezprzewodowo nasz telefon ale również otrzymamy powiadomienia świetlne o zdarzeniach z naszego telefonu.

 • Cena regularna Microsoft: 299 zł
 • Cena w innych sklepach: 239 zł
 • Cena Microsoft z bonem: 99 zł

Ładowarka Microsoft DT-904 w sklepie Microsoft

 

Bezprzewodowy adapter Microsoft Wireless Display

Wireless Display Adapter

Dzięki temu niewielkiemu urządzeniu możemy bezprzewodowo wyświetlać zawartość telefonu na telewizorze. Telefony Lumia 950 oraz Lumia 950 XL z pomocą adapteru mogą korzystać z funkcji Continuum. Więcej informacji o adapterach i funkcji Continuum znajdziecie w tym artykule.

 • Cena regularna Microsoft: 289 zł
 • Cena w innych sklepach: 239 zł
 • Cena Microsoft z bonem: 89 zł

Adapter Microsoft Wireless Display w sklepie Microsoft

 

Pamiętajcie, że nie musicie się spieszyć z wykorzystaniem bonów. Do września w sklepie mogą pojawić się nowe produkty takie jak np. wspomniane wcześniej etui Mozo. Dajcie znać czy wykorzystaliście już bony oraz na co je przeznaczyliście. Może przeoczyłem coś co jest godne uwagi w Sklepie Microsoft? Zapraszam do dyskusji.

Dziękuję odwiedzili ten post Na co przeznaczyć promocyjne bony 200 zł w Sklepie Microsoft?. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link