Advertisement

Narzędzie Windows Device Recovery Tool zaktualizowane do wersji 3.7.18601

Windows Device Recovery Tool

Narzędzie Windows Device Recovery Tool, w które powinien zaopatrzyć się każdy posiadacz telefonu z systemem Windows Phone 8.1 oraz Windows 10 Mobile otrzymało aktualizację. Dzięki tej oficjalnej aplikacji od Microsoft możemy w razie problemów z naszymi telefonami przywracać oprogramowanie do stanu początkowego.

Po uruchomieniu starszej wersji aplikacja wyszuka dostępną aktualizację i wyświetli powyższy komunikat. Aby móc w dalszym ciągu korzystać z aplikacji musimy wykonać aktualizację do najnowszej wersji.

Co nowego w wersji 3.7.18601?

  • Dodano wsparcie dla następujących modeli telefonów:
    • Trinity NEO – Nu Ans Neo
    • Unistrong T536
    • VAIO VPB051 – VAIO Phone Biz
    • YEZZ Billy 4.7

Narzędzie pomoże Ci zresetować i odzyskać oprogramowanie telefonu w domu, gdy telefon nie odpowiada, zawiesił się lub występują problemy związane z oprogramowaniem lub aktualizacją. Za pomocą aplikacji możemy również przywrócić poprzednią wersję systemu Windows Phone 8.1 po aktualizacji do systemu Windows 10 Mobile za pomocą aplikacji Upgrade Advisor lub Windows Insider.

Pobierz Windows Device Recovery Tool dla Windows 10

Dziękuję odwiedzili ten post Narzędzie Windows Device Recovery Tool zaktualizowane do wersji 3.7.18601. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link