Advertisement

Nowe możliwości Continuum w Windows 10 Mobile z powłoką CShell

Microsoft testuje wewnętrznie nowe możliwości funkcji Continuum w Windows 10 Mobile w najnowszym rozgałęzieniu Redstone 3 z powłoką CShell, które nie jest dostępne dla uczestników programu Windows Insider. Testerzy otrzymują wyłącznie kompilacje z rozgałęzienia Feature 2, które nie zawierają żadnych nowych funkcji a wyłącznie poprawki błędów. Teraz po raz kolejny możemy spojrzeć na odświeżoną funkcję Continuum.

Nowe możliwości Continuum opisaliśmy w tym artykule. Najważniejszą zmianą jest możliwość uruchamiania kilku aplikacji oraz dowolna zmiana rozmiaru każdego z okien. Ponadto tryb ten doczekał się delikatnego odświeżenia interfejsu użytkownika. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu nowej powłoki CShell. Jest to dosyć wczesna wersja Continuum, dlatego autor filmu zwraca uwagę na błędy takie jak brak podglądu w menadżerze aplikacji, wadliwie działające łącze Wi-Fi czy równoczesne otwieranie aplikacji zarówno w telefonie jak i na zewnętrznym wyświetlaczu.

Microsoft poinformował, że obecnie nie planuje udostępnić kompilacji z nowego rozgałęzienia Redstone 3 dla uczestników programu Windows Insider. Być może wybrane telefony otrzymają możliwość zainstalowania nowszej wersji systemu w niejawnym programie testów dopiero po oficjalnej premierze aktualizacji Fall Creators Update.

Źródło: AggiornamentiLumia

Dziękuję odwiedzili ten post Nowe możliwości Continuum w Windows 10 Mobile z powłoką CShell. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link