Out There – popularna gra z iPadów zmierza do sklepu Windows!

Advertisement


style=”display:block” data-ad-client=”ca-pub-3136209070781523″ data-ad-slot=”4038488733″ data-ad-format=”auto”/>

Większość użytkowników platformy Windows narzeka na słabą dostępność aplikacji w sklepie. Niestety nie da się ukryć, że Microsoft nadal znajduje się lata świetlne za konkurencją. Mimo wszystko, fani mobilnej rozgrywki powinni docenić, że coraz to nowsze propozycje trafiają na ich urządzenia. Niebawem do grona gier dołączy produkcja bardzo dobrze znana użytkownikom iPadów – Out There.

W Out There wcielamy się w rolę astronauty, który po przebudzeniu z hibernacji stara się odnaleźć w otaczającej go rzeczywistości. Naszym jedynym zadaniem po przebudzeniu jest przeżycie. Aby tego dokonać musimy podróżować naszym statkiem pomiędzy planetami, uzupełniając zapasy powietrza. Oczywiście jednostka główna i zarazem jedyny środek transportu nie jest niezniszczalny, a my musimy się o niego odpowiednio zatroszczyć. Brzmi świetnie, prawda?

W grze odczujemy, że kosmos rzeczywiście jest olbrzymi, a my stanowimy jedynie nikłą cząstkę całości. Na swojej drodze spotkamy inteligentne formy życia, które żyją w swoich ekosystemach i być może zechcą ubić z nami biznes. Oczywiście nie wolno nam zapominać, że przestrzeń międzygwiezdna to niebezpieczne i bardzo tajemnicze miejsce.

Produkcja należy do gatunku survive, a zatem aby sprostać wyzwaniom przestrzeni kosmicznej będziemy musieli uciec się do craftingu. Oprócz niezwykle mrocznego i melancholijnego klimatu gra zaoferuje nam:

– System osiągnięć oraz tablicę wyników.
– Ponad 350 możliwych wyborów w dialogach z napotkanymi rasami.
– Niesamowitą linię fabularna z czterema możliwymi zakończeniami.
– Wybór 10-ciu statków kosmicznych o różnych specyfikacjach technicznych.
– System Craftingu z wykorzystaniem 20 obcych technologii zbudowanych z 15 materiałów.
– Kontakt z obcymi formami życia oraz naukę ich języków(!!)
– Niesamowitą, komiksową grafikę, umożliwiającą nam jeszcze lepsze wniknięcie w świat gry.

Przyznam szczerze, że już nie mogę się doczekać, kiedy dane mi będzie zagrać w powyższą produkcję. Wiadomo, że trafi ona do Windows Store w czwartek, 28 kwietnia. Jeżeli wszystko pójdzie po naszej myśli, możecie spodziewać się recenzji na łamach naszego portalu.

źródło: MSpoweruser

Dziękuję odwiedzili ten post Out There – popularna gra z iPadów zmierza do sklepu Windows!. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement