Advertisement

Przesiądź się z iOS na Androida w kilku prostych krokach

android-ios-jak-przeniesc-zdjecia-muzyke-poczte

 

Jeśli spojrzymy na statystyki udziałów poszczególnych systemów na mobilnym rynku to Google nie ma sobie równych. Androida znajdziemy na ponad 90% smartfonach, więc teoretycznie po co zaprzątać sobie głowę konkurencją? Otóż sytuacja nie wygląda tak kolorowo jeśli zwrócimy uwagę chociażby na same Pixele.

 

Zapewne każdy doskonale wie, że tylko Samsung wygrywa z Apple, co oczywiście może się niedługo zmienić za sprawą napływu producentów z Chin. Mimo wszystko Google postanowiło przygotować proste instrukcje pokazujące jak przejść z iOS na Androida. Amerykanie skupili się przede wszystkim na zdjęciach, muzyce, kontaktach i poczcie e-mail. Wszelkie instrukcje zastrzegające nawet wyłączenie iMessage znajdziecie na następującej stronie: Klik! Oczywiście większość poleceń sprowadza się do skorzystania z dodatkowych aplikacji zależnie od tego, co chcemy przenieść na smartfona z Androida. Mała podpowiedź ode mnie – dysk Google jeszcze bardziej ułatwi sprawę, gdyż może odpowiednio wyeksportować wszelkie pliki zlokalizowane na urządzeniu, w tym chociażby dokumenty.

 

Niestety, zakupionych gier i programów nie jesteśmy w stanie „przepiąć” między platformami jeśli nie zaplanował tego wydawca konkretnej aplikacji (np.: Spotify). Poza tym nie można zapomnieć, że sam eksport danych takich jak zdjęcia i muzyka nie wystarczy. Należy później pobrać je na nowym urządzeniu.

Dziękuję odwiedzili ten post Przesiądź się z iOS na Androida w kilku prostych krokach. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link