Advertisement

Skype Preview dla Windows 10 Mobile RS1 zaktualizowany do wersji 11.6.63

Skype

Pojawiła się kolejna wersja aplikacji Skype Preview dla telefonów z systemem Windows 10 Mobile z rozgałęzienia Redstone 1. Aplikacja w dalszym ciągu nie jest dostępna w sklepie dlatego osoby zainteresowane muszą przeprowadzić ręczną instalację. Poniżej zamieszczam listę zmian oraz instrukcję dotyczącą instalacji.

Skype Preview dla Windows 10 Mobile

Aplikacja Skype UWP Preview podskoczyła z wersji 11.6.46 do wersji 11.6.56 oraz nowszej 11.6.63. Najnowsza odsłona aplikacji posiada drobne zmiany wizualne. Ponadto do rozwijanego menu została dodana animacja. Jeżeli zauważyliście inne nowości to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej.

Jak zainstalować Skype Preview?

  • Upewnij się, że posiadasz system Windows 10 Mobile z rozgałęzienia Redstone 1.
  • Pobierz wersję 11.6.56 lub 11.6.63 (hasło: windowsblogitalia-t2KTme5zO7)
  • Przegraj plik do telefonu lub załaduj plik do chmury OneDrive.
  • Otwórz plik za pomocą eksploratora plików lub otwórz za pomocą aplikacji OneDrive.
  • Potwierdź chęć instalacji aplikacji.
  • Poczekaj minutę aż zainstaluje się aplikacja. Nie będzie widoczny pasek postępu.

Pamiętajcie, że aplikacja Skype Preview zastąpi dotychczasową aplikację Skype. Aplikacja jest w całości w języku polskim i działa naprawdę szybko. Pamiętajcie, że aplikację instalujecie na własną odpowiedzialność ale według mnie warto zainstalować odświeżoną wersję Skype.

Dziękuję odwiedzili ten post Skype Preview dla Windows 10 Mobile RS1 zaktualizowany do wersji 11.6.63. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link