Advertisement

smartfon na przedpremierowym materiale wideo

samsung-galaxy-a5-2017

Samsung do grona swoich sukcesów zaliczać może bez wątpienia serię Galaxy A. O tegorocznych modelach wchodzących w jej skład nie mówiło się wiele, ale być może premiera jest już o krok, przynajmniej jeśli chodzi o Galaxy A5 (2017).

W sieci opublikowany został bowiem bardzo obszerny materiał wideo przedstawiający ten model w niemal całej okazałości. Tego typy przecieki pojawiają się zazwyczaj na chwilę przed oficjalną premierą, podobnie może być i tym razem. Przejdźmy jednak do najważniejszego. Co Samsung Galaxy A5 (2017) ma nam zaoferować?

Wygląda na to, że producent postawi na 5,2-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości Full HD. Wydajność zapewniać ma ośmiordzeniowy procesor z grafiką Mali-T830, który dostanie do pomocy 3 GB RAM. Poza tym obudowa skrywać powinna 32 GB rozszerzalnej pamięci wewnętrznej i kamery 15,9 Mpix. Jeśli chodzi o oprogramowania to testowy model pracował na systemie Android Marshmallow 6.0.1, zapewne podobnie będzie finalnie.

Stylistyka nie zaskakuje, w przycisku pod ekranem znalazł się czytnik linii papilarnych. Uwagę zwraca moduł głównej kamery, który, inaczej niż u poprzednika, nie jest wystający.


Źródło: youtube – Neil Potgieter, sammobile

Dziękuję odwiedzili ten post smartfon na przedpremierowym materiale wideo. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link