Advertisement

Xiaomi Mi Mix w kolorze Pearl White robi furorę na CES 2017

xiaomi-mi-mix

Xiaomi Mi Mix to smartfon, który od samego początku wywołuje wiele komentarzy, zazwyczaj bardzo pozytywnych. Ekran pozbawiony ramek zapewnia mu atrakcyjną stylistykę, którą producent postarał się teraz jeszcze bardziej zwiększyć.

Na targach CES 2017 Xiaomi pochwaliło się nowym wariantem smartfona – Pearl White. To oczywiście nawiązanie do koloru obudowy, ponieważ sama specyfikacja pozostała bez zmian. I bez tego producent osiągnął swój cel. Już teraz usłyszeć można głosy, że ładniejszego urządzenia mobilnego od Xiaomi Mi Mix w kolorze Pearl White na CES 2017 nie zobaczymy.

Xiaomi Mi Mix Pearl White

Xiaomi Mi Mix w kolorze Pearl White oferowany będzie w sprzedaży jeszcze w pierwszym kwartale tego roku. Niestety nie można mieć złudzeń, jego dostępność będzie mocno ograniczona.

Oczywiście stylistyka to jak zawsze kwestia gustu, niektórym bardziej podobać może znany już wcześniej, czarny wariant kolorystyczny. Który wybralibyście dla siebie?

Xiaomi Mi Mix biały i czarny

Źródło: phonearena, gizmochina

Dziękuję odwiedzili ten post smartfon w kolorze Pearl White robi furorę na CES 2017. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link