Advertisement

To było do przewidzenia – smartfony Xiaomi ciepło przyjęte przez Polaków

xiaomi

O oficjalnym debiucie smartfonów Xiaomi w Polsce spekulowano miesiącami. Wreszcie, we wrześniu doszło to do skutku. Dystrybucją zajęła się firma ABC Data i już teraz widać, że nie żałuje podjęcia się tego zadania.

Zgodnie z przewidywaniami, smartfony Xiaomi zostały ciepło przyjęte przez Polaków. Wprawdzie nie ujawniono dokładnych danych, ale ABC Data pochwaliła się, że zainteresowanie użytkowników systematycznie wzrasta. W porównaniu z październikiem listopadowa dynamika sprzedaży była wyższa o około 20%.

Na naszym rynku dostępnych jest już kilka smartfonów Xiaomi, oferuje je osiem sklepów, m.in. Komputronik czy RTV Euro AGD. Największym zainteresowaniem cieszą się Xiaomi Redmi 3S oraz Xiaomi Redmi Note 3.

Xiaomi Redmi Note 3

Nic dziwnego, że w kolejnych miesiącach oferta zostanie poszerzona. Co ważne, będziemy mieli nie tylko większy wybór smartfonów. Pojawić mają się też urządzenia z innych kategorii.

„W pierwszym kwartale 2017 roku, jako oficjalny przedstawiciel Xiaomi w Polsce, nie tylko poszerzymy dotychczasową ofertę smartfonów o kilka najnowszych modeli, ale też wprowadzimy produkty z innego segmentu m.in. wysokiej jakości słuchawki, smart band, a także popularny Mi BOX do inteligentnych telewizorów. Dzięki temu końcowi klienci będą mogli cieszyć się coraz pełniejszym ekosystemem, który intensywnie rozwija i oferuje nasz partner, Xiaomi” – Łukasz Łyżwa, Xiaomi Product Director w ABC Data

Źródło: ABC Data

Dziękuję odwiedzili ten post smartfony ciepło przyjęte przez Polaków. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link