Advertisement

Sony przygotowuje nową Xperię – z procesorem Snapdragon 820

xperia snapdragon 820

Chociaż Sony zrezygnowało z serii Xperia Z i być może podobnie postąpi z innymi liniami swoich smartfonów, nadal chce systematycznie oferować nam nowe propozycje. W przygotowaniu znajduje się już kolejne urządzenie.

Zdradzają to zapisy z programu GFXBench. Jak zawsze w tego typu przypadku poznaliśmy sporą część specyfikacji. I tak, obejmować ma ona tutaj przede wszystkim procesor Snapdragon 820, 3 GB pamięci RAM oraz 5,1-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Poza tym smartfon oferować ma kamery 21 Mpix oraz 12 Mpix, a także 32 GB pamięci wewnętrznej i system Google Android w wersji 6.0.1.

Xperia Snapdragon 820

Osoby zaznajomione bliżej z ofertą Sony dostrzec mogą tu sporo podobieństw do modelu Xperia X Performance. Jest ich nawet zaskakująco dużo, ale japoński producent (i zresztą nie tylko on) potrafił w przeszłości wydawać modele niemal bliźniacze. Miejmy nadzieję, że w tym przypadku różnice jednak będą, a tutaj po prostu ich wszystkich nie widzimy.

Źródło: timesnews, gsmarena, sony

Dziękuję odwiedzili ten post Sony przygotowuje nową Xperię – z procesorem Snapdragon 820. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link