Advertisement

Sony ujawnia terminy aktualizacji do Androida 7.0 Nougat

A
A

Chociaż Google udostępniło już system Android 7.0 Nougat to rynkowe udziały będzie zdobywał on w bardzo wolnym tempie. Jednym z pierwszych producentów startujących z procesem aktualizacji chce być jednak Sony.

Japoński producent już jakiś czas temu przedstawił listę urządzeń, których właściciele wyczekiwać mogą aktualizacji. Nie ujawniono wtedy jakichkolwiek informacji mówiących o terminach, co już się na szczęście zmieniło.

Cały proces ruszyć ma w październiku, a na pierwszy ogień pójdą oczywiście konstrukcje flagowe – Xperia X Performance oraz Xperia XZ. W listopadzie nowa wersja systemu trafić ma na modele Xperia X oraz Xperia X Compact, a w grudniu na nieco starsze już modele z serii Xperia Z5, a także Xperię Z3+. Najdłuższej, do początku przyszłego roku czekać mają posiadacze modeli Xperia XA oraz Xperia XA Ultra.

Sony Android 7.0 Nougat

Nie można mówić tutaj o zaskoczeniach, aktualizacje rozpowszechniane będą w trybie OTA (Over The Air). Pozostaje mieć nadzieję, że Sony uda się wywiązać z obietnic.

Źródło: pocket-lint, phonearena

Dziękuję odwiedzili ten post Sony ujawnia terminy aktualizacji do Androida 7.0 Nougat. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link