Advertisement

Surface Pro osiąga w Anglii prawie 3-krotnie większą sprzedaż niż iPad Pro, co to dla nas oznacza?

style=”display: block;” data-ad-client=”ca-pub-3136209070781523″ data-ad-slot=”4038488733″ data-ad-format=”auto”>

Surface Pro

Marka Surface jest dla Microsoftu niepodważalnym sukcesem w segmencie hardware’u. Zarówno poprzednia seria oznaczona numerem 3, jak i obecna, oznaczona cyfrą 4, uznawane są za doskonałe urządzenia, zajmujące najwyższe miejsca w rankingach tabletów (czytaj: Surface Pro 4 najlepszym mobilnym tabletem na MWC 2016!).

Jak się okazuje, w pierwszym kwartale tego roku urządzenia Surface zupełnie zostawiły w tyle rywala od Apple, osiągając ponad 2,5 raza więcej sprzedanych jednostek. 275 tysięcy i 107 tysięcy odpowiednio dla Surface Pro oraz iPada Pro, takie są dokładne ilości sprzedanych urządzeń w Anglii w sektorze biznesowym. Jest to ogromna przewaga, zupełnie przebijająca konkurenta.

Ciekawą informacją jest również fakt, że w Q1 2015 na tym samym rynku tablety Surface miały sprzedaż na poziomie 83 tysięcy sztuk, co tym razem daje już ponad 3-krotny wzrost.

Dlaczego jednak powinno nas to obchodzić? Sukcesy tabletów Surface pokazują, że jeśli Microsoft chce, to potrafi zrobić coś dobrze. I właśnie to daje możliość, że może za jakiś czas uda im się zrobić coś dobrego z telefonami.

O ile nie zależy nam na nakręcaniu niezdrowego szumu wokół telefonów spod marki Surface, tym bardziej biorąc pod uwagę, że Microsoft ani razu nie wspomniał o nich oficjalnie, to wciąż dają one nam jakąś nadzieję na to, że kiedyś otrzymamy naprawdę dobre i dopracowane urządzenia.

Jeśli jesteś ciekaw co o tym sądzimy, pisaliśmy o tym więcej w tym artykule: Czy ten Microsoft wie, co robi? Tak, i to bardzo dobrze, tutaj możesz natomiast przeczytać więcej o tym dlaczego idea SurfacePhone robi tyle szumu i daje nam nową nadzieję.

Źródło: mspoweruser.com

Dziękuję odwiedzili ten post Surface Pro osiąga w Anglii prawie 3-krotnie większą sprzedaż niż iPad Pro, co to dla nas oznacza?. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link