Advertisement

Szykowana dla Galaxy Note 7 nakładka porównana do tej z Galaxy S7

Galaxy Note 7

Zauważalna zmiana stylistyki i bardzo mocna specyfikacja nie zajmują wcale na ten moment czołowego miejsca na liście najchętniej omawianych elementów, jakimi charakteryzować ma się Galaxy Note 7. Znów mamy okazję rzucić okiem na szykowaną przez producent nakładkę graficzną.

TouchWiz przeszedł w ostatnich miesiącach zauważalne zmiany. Obecnie zbiera zdecydowanie lepsze komentarze, ale mimo tego producent przygotowuje kolejne zmiany. O tym, iż Galaxy Note 7 otrzyma nakładkę w nowej wersji pisaliśmy już wcześniej. Teraz wypada do tematu wrócić.

Na kanale XEETECHCARE opublikowany został bowiem bardzo ciekawy materiał. Porównano na nim nakładkę szykowaną dla Galaxy Note 7 (obecnie określana jako Project Grace) do tej, z jaką mamy do czynienia we flagowym Galaxy S7. Pokazano kilka nowości wizualnych oraz tych dotyczących funkcjonalności.

Warto mieć na uwadze, że Project Grace wciąż pozostaje w rozwoju. Coś może się zatem jeszcze zmienić. Czy wiele? Raczej nie, ponieważ premiera Galaxy Note 7 planowana jest na początek sierpnia.

Dziękuję odwiedzili ten post Szykowana dla Galaxy Note 7 nakładka porównana do tej z Galaxy S7. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link