Advertisement

Windows 10 Mobile build 10586.456 ujrzał światło dzienne w kręgu Release Preview

Advertisement

Windows 10 Mobile build 10586.456 ujrzał światło dzienne w kręgu Release Preview


Wczoraj, późnym wieczorem udostępnione zostały kompilacje Windows 10 z rozgałęzienia Redstone1 (przeczytacie o tym tutaj), dziś otrzymaliśmy także aktualizację dla gałęzi Threshold2 w programie Windows Insider w kręgu Release Preiew. Tak wiemy, że jest tego sporo i można się pogubić, dlatego odsyłamy do artykułu, w którym to wszystko wyjaśniamy i mówimy jaka wersja dla kogo jest dostępna – link do artykułu.

Dzisiejszy update dla TH2 to aktualizacja kumulacyjna, która nie wprowadza nowości, a jedynie poprawki błędów. Aby ją pobrać należy w aplikacji Windows Insider zaznaczyć krąg Relaease Preview, a następnie przejść do Ustawienia>Aktualizacje i zabezpieczenia>Aktualizacja telefonu.

Niestety Microsoft nie udostępnił listy zmian dla najnowszej kompilacji.Jak tylko dziennik zmian się pojawi lub znajdziemy coś nowego z pewnością damy wam znać.


Dziękuję odwiedzili ten post Windows 10 Mobile build 10586.456 ujrzał światło dzienne w kręgu Release Preview. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link