Advertisement

Windows 10 Mobile Build 14965 dostępny w szybkim kręgu Windows Insider

Windows 10 Mobile

Microsoft udostępnił dzisiaj kolejną aktualizację systemu Windows 10 Mobile w programie Windows Insider. Uczestnicy zapisani do szybkiego kręgu już teraz mogą pobrać kolejną aktualizację z rozgałęzienia Redstone 2 o numerze Build 14965. Poprzednia kompilacja została udostępniona w zeszłym tygodniu i posiadała numer Build 14959.

Windows 10 Mobile Build 14965

Jakie wprowadzono ulepszenia?

  • Naprawiono błąd z funkcją Cortany w języku francuskim, który powodował błędne otwarcie wyszukiwarki Bing zamiast aparatu.
  • Naprawiono błąd, który powodował wyłączanie Cortany w momencie chęci stworzenia spotkania po kliknięciu w opcję „Utwórz spotkanie”.
  • Usprawniono przewidywanie tekstu w języku angielskim (Indie).
  • Naprawiono błąd z opcjami Zużycia danych, które pomimo ustawienia nielimitowanego planu w dalszym ciągu żądały ustawienia limitu. Ułatwiono również korzystanie z aplikacji dla osób korzystających z telefonów Dual SIM.
  • Naprawiono błąd, który powodował, że Narrator nic nie mówił w momencie ustawiania suwaków jak np. w momencie zmiany siły głosu.
  • Naprawiono błąd z migracją danych, która mogła powodować u niektórych testerów problem z uruchomieniem przeglądarki Edge po aktualizacji.

Znane błędy:

  • Jeżeli skorzystaliście ze wskazówki dotyczącej zmiany daty w przypadku poprzednich kompilacji Build 14951 lub 14955 to nie róbcie tego więcej. Na Waszych telefonach musi wygasnąć „ticket” konta Microsoft (MSA) i dopiero wtedy otrzymacie dzisiejszą kompilację. Jeżeli przestawicie datę o 30 lat to od razu możecie wykonać przywracanie ustawień fabrycznych.
  • Użytkownicy nie mogą instalować dodatkowych paczek językowych, klawiatur oraz dodatkowych języków mowy.

Pamiętajcie, że opisywana aktualizacja jest dostępna wyłącznie dla uczestników programu Windows Insider, którzy są zapisani do szybkiego kręgu aktualizacji (Fast Ring). Jeżeli planujecie dopiero przystąpić do programu Windows Insider to zapraszam do naszego poradnika dla początkujących. Jeżeli nie jesteście pewni jaki krąg wybrać aby otrzymać najnowszą wersję systemu w programie Windows Insider to zapraszam do tego artykułu.

Źródło: Microsoft

Dziękuję odwiedzili ten post Windows 10 Mobile Build 14965 dostępny w szybkim kręgu Windows Insider. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link