Advertisement

Windows 10 Mobile Build 15063.447 dostępny w kręgu Release Preview

Microsoft udostępnił kolejną aktualizację systemu Windows 10 Mobile w kręgu Release Preview. Uczestnicy programu Windows Insider zapisani do tego kręgu już teraz mogą pobrać kolejną zbiorczą aktualizację Creators Update aka Redstone 2 o numerze Build 15063.447.

Po aktualizacji system w Waszych telefonach podskoczy z wersji Build 15063.414 do wersji Build 15063.447. Zbiorcza aktualizacja wprowadza sporo poprawek i udoskonaleń dla komputerowej wersji Windows 10. Znalazło się również kilka poprawek dedykowanych mobilnej wersji systemu:

  • Poprawiono błąd, który powodował duże zużycie pamięci w aplikacji Aparat na mobilnych platformach, które wpływało na szybsze zużycie baterii. Każda aplikacja, która korzysta z media capture element (MCE) lub media element (ME) i odtwarza filmy w rozdzielczości 1080p posiada duży wpływ na zużycie baterii.
  • Ulepszono łączność Bluetooth z akcesoriami noszonymi.
  • Ulepszono parowanie, łączenie i synchronizację oraz powiadomienia z akcesoriami noszonymi innych producentów.
  • Roaming danych po aktualizacji do Windows 10 Mobile Creators Update jest teraz standardowo wyłączony.
  • Poprawiono błąd, który powodował utratę danych (email, kontakty, wiadomości SMS itp.) spowodowany przez uszkodzenie bazy danych Unistore.

Jeżeli planujecie dopiero przystąpić do programu Windows Insider to zapraszam do naszego poradnika dla początkujących. Jeżeli nie jesteście pewni jaki krąg wybrać aby otrzymać najnowszą wersję systemu w programie Windows Insider to zapraszam do tego artykułu.

Dziękuję odwiedzili ten post Windows 10 Mobile Build 15063.447 dostępny w kręgu Release Preview. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link