Advertisement

Xperia XZ w przedsprzedaży ze słuchawkami za ponad 700 zł

xperia-xz

Xperia XZ to jedna z nowości Sony, którą poznaliśmy przed kilkoma dniami na targach IFA 2016. Okazuje się, że bardzo szybko trafia ona na polski rynek.

Smartfon Xperia XZ dostępny jest już w przedsprzedaży. Szukać można go w największych sklepach z elektroniką. Cena ustalona została na 2999 złotych. Sporo, nawet jeśli brać pod uwagę dobrą specyfikację techniczną omawianego modelu. Producent dokłada jednak do wcześniejszych zakupów prezent – słuchawki Sony EXTRA BASS Bluetooth XB950BT o wartości 749 złotych.

Aby skorzystać z oferty należy dokonać zakupu w okresie od 13 września do 13 października 2016 roku w sklepie biorącym udział w akcji. W dniach od 14 października do 18 listopada 2016 roku wypełnić trzeba będzie formularz rejestracyjny na stronie producenta, załączyć skan lub zdjęcie dowodu zakupu i podać kod promocyjny znajdujący się na voucherze w opakowaniu smartfona. Po zweryfikowaniu zgłoszenia można będzie odebrać słuchawki.

Xperia XZ w przedsprzedaży

Jednocześnie zapowiedziano ciekawą kampanię promującą smartfona Xperia XZ, do której zaproszony został MC Silk.

„Postanowiliśmy też zaprezentować nasz smartfon w formule dotychczas niespotykanej. Zaprosiliśmy do współpracy pochodzącego z Polski  najszybszego rapera świata, MC Silka, któremu rzuciliśmy ogromne wyzwanie. Miał stworzyć i wykonać utwór na podstawie… notatki prasowej poświęconej smartfonowi  Xperia XZ.” – Agnieszka Jaśkiewicz, Head of Marketing Poland w Sony Mobile Communications


Źródło: Sony

Dziękuję odwiedzili ten post Xperia XZ w przedsprzedaży ze słuchawkami za ponad 700 zł. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link