Zdjęcia kontaktów wracają do telefonów Windows 10 Mobile

Advertisement


Zdjęcia kontaktów Windows 10 Mobile

We wrześniu informowaliśmy Was o znikających zdjęciach kontaktów w telefonach z systemem Windows 10 Mobile korzystających z konta Outlook. Teraz już wiadomo, że błąd spowodowany był migracją serwerów po stronie Microsoft. Przeglądając dzisiaj Centrum opinii znalazłem zgłoszenia, w których użytkownicy informują, że zdjęcia kontaktów wróciły do ich telefonów po dłuższej przerwie.

Problem znikających zdjęć kontaktów dotyczył wszystkich użytkowników telefonów Windows 10 Mobile bez względu na posiadaną kompilację systemu. Zdjęcia znikały zarówno na oficjalnych wersjach jak i testowych kompilacjach Windows Insider. Wygląda na to, że wszystko wraca pomału do normy ponieważ użytkownicy zgłaszają, że zdjęcia wracają do ich telefonów.

Niestety na moim koncie zdjęcia jeszcze się nie pojawiły a to oznacza, że Microsoft przywraca usunięte zdjęcia falami. Dajcie znać czy na Waszych telefonach kontakty zostały uzupełnione o usunięte jakiś czas temu zdjęcia.

Dziękuję odwiedzili ten post Zdjęcia kontaktów wracają do telefonów Windows 10 Mobile. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement