Advertisement

Aktualizacja Bind Mi Band 1.21 dostępna w sklepie Windows

Po dość długiej przerwie Ian Savchenko udostępnił kolejną aktualizację aplikacji Bind Mi Band. Najnowsza kompilacja 1.21 oferuje szereg drobnych, ale użytecznych poprawek i nowych funkcjonalności.

Poprzednia wersja o numerze 1.20 wprowadziła poprawki przede wszystkim w silniku aplikacji. Dodano również kilka drobnych zmian w w sekcji dotyczącej alarmów. Najnowsza aktualizacja wprowadza sporo drobnych zmian w aplikacji:

  • Pomiar tętna w trakcie snu. Wprowadzono możliwość ciągłego pomiaru tętna w trakcie snu. Poprawka pozwala również na pomiar tętna przy użyciu aplikacji Endomondo.
  • Poprawki w historii aplikacji. Aplikacja od tej pory będzie synchronizować więcej danych w tym np. te dotyczące kalorii czy przebytego dystansu. Historia obejmować będzie również dane dotyczące głębokiego snu.
  • Przypomnienia o synchronizacji. Przypomnienia pozwalające na ciągłą synchronizację danych.
  • Nowe oprogramowanie układowe dla Mi Band 2. Aktualizacja umożliwia zaktualizowanie firmware opaski do najnowszej wersji 1.0.1.53.
  • Poprawki błędów i drobne udogodnienia.
  • Wsparcie dla trybu poziomego.

Co nas czeka w kolejnych odsłonach Bind Mi Band? Pełna synchronizacja z OneDrive, połączenie aplikacji BMB i Notify w jedną wersję UWP co będzie się wiązać z docelowym porzuceniem wsparcia dla Windows Phone 8, wprowadzenie powiadomień o nadchodzących połączeniach, dodanie większej ilości statystyk oraz zmiany wizualne w programie. Jak widać developerzy mają pełno pomysłów na rozwój aplikacji i nie planują porzucać jej rozwoju.

Najnowszą wersję wraz z aplikacją Notify, obsługującą powiadomienia w centrum akcji, możecie pobrać z poniższych linków.

Bind Mi Band | Notify Mi Band

Źródło postu: https://msmobile.pl/aktualizacja-bind-mi-band-1-21-dostepna-w-sklepie-windows