Advertisement

Aktualizacja Creators Update pojawi się nieco później dla Windows 10 Mobile

Termin udostępnienia kolejnej dużej aktualizacji systemu Windows 10 oraz Windows 10 Mobile o nazwie Creators Update zbliża się wielkimi krokami. Microsoft zaplanował udostępnienie aktualizacji na kwiecień tego roku. Rzecznik amerykańskiej firmy potwierdził, że tym razem podobnie jak w przypadku Anniversary Update, aktualizacja w pierwszej kolejności pojawi się dla komputerów.

Sporo osób liczyło na to, że aktualizacja Creators Update wystartuje dla wszystkich urządzeń w tym samym czasie. Teraz już wiemy, że jako pierwsi będą mogli zaktualizować swoje urządzenia użytkownicy systemu Windows 10 na komputerach. Rzecznik firmy Microsoft poinformował, że aktualizacja zostanie udostępniona początkowo wyłącznie dla wersji desktopowych:

The initial update will be for desktop, but other versions will be available thereafter

W przypadku poprzedniej aktualizacji Anniversary Update różnica w czasie pomiędzy udostępnieniem dla komputerów i telefonów wynosiła dokładnie dwa tygodnie. Komputery otrzymały aktualizację drugiego a telefony szesnastego sierpnia zeszłego roku. Nie wiadomo czy w przypadku nowej aktualizacji dwutygodniowy okres zostanie zachowany czy tym razem posiadacze telefonów będą musieli zaczekać nieco dłużej. Zestawienie wszystkich nowości oraz poprawek jakie zostały wprowadzone do tej pory w testowych kompilacjach Creators Update znajdziecie w tym artykule.

Czekacie cierpliwie na oficjalną aktualizację czy jesteście na bieżąco ze wszystkimi nowościami i poprawkami pobierając najnowsze aktualizacje w programie Windows Insider? Czy według Was ostatnie testowe kompilacje Windows 10 Mobile w wolnym (Build 15043) oraz szybkim kręgu (Build 15047) nadają się do publicznego udostępnienia?

Źródło: Softpedia

Dziękuję odwiedzili ten post Aktualizacja Creators Update pojawi się nieco później dla Windows 10 Mobile. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link