Advertisement

Aktualizacja Creators Update zadebiutuje w kwietniu

Microsoft zaprezentował kolejną dużą aktualizację o nazwie Creators Update pod koniec października zeszłego roku na konferencji Imagine what’ll do w Nowym Jorku. Podczas tej konferencji poznaliśmy również nowe urządzenia Surface Studio oraz Surface Book. Teraz, dzięki portalowi MSPoweruser mamy potwierdzenie, że aktualizacja zostanie udostępniona w kwietniu.

Portal, powołując się na swoje źródła, poinformował, że najnowsza wersja systemu Windows 10 Mobile będzie w wersji 1704, gdzie pierwsze dwie cyfry oznaczają rok a dwie pozostałe miesiąc. Będzie to już trzecia wersja mobilnego systemu Windows:

  • Wersja 1511 – kompilacje 10586 (Threshold 2, November Update)
  • Wersja 1607 – kompilacje 14393 (Redstone 1, Anniversary Update)
  • Wersja 1704 – kompilacje 15xxx (Redstone 2, Creators Update)

Warto jednak zauważyć, że aktualizacja Anniversary Update została udostępniona w pierwszej kolejności dla komputerów. Telefony otrzymały możliwość pobierania dokładnie dwa tygodnie później. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że udostępnianie aktualizacji Creators Update rozpocznie się tuż po zakończonej konferencji Mobile World Congress 2017, która odbędzie się w dniach 27 luty – 2 marzec.

Dodawanie nowych funkcji do systemu zostanie zakończone najpóźniej do końca stycznia więc jeżeli Microsoft planuje wprowadzić jeszcze nowe rozwiązania do systemu to zobaczymy je w programie Windows Insider w najbliższych tygodniach. Część nowych funkcji, które zobaczymy już wkrótce opisałem w tym artykule. Przez pozostałe dwa miesiące Microsoft będzie poprawiał i udoskonalał wprowadzone funkcje.

Listę dotychczasowych nowości oraz poprawek jakie zostały wprowadzone do zbliżającej się aktualizacji Creators Update znajdziecie w tym artykule.

Dziękuję odwiedzili ten post Aktualizacja Creators Update zadebiutuje w kwietniu. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link