Advertisement

Android O: aktualizacja dla OnePlus 3 i OnePlus 3T w tym roku

Właściciele smartfonów OnePlus 3 lub OnePlus 3T powinni być jednymi z pierwszych, którzy będą mogli cieszyć się z nowej wersji Androida.

Android O dla OnePlus 3 i OnePlus 3T w tym roku – Osoby, które zdecydowały się na zakup OnePlus 3 lub OnePlus 3T raczej nie żałują swojej decyzji. Nic nie powinno zmienić się w tej kwestii po informacjach, jakie producent przekazał w związku z planami dotyczącymi systemu Android O (Oatmeal Cookie?).

Już jakiś czas temu potwierdzone zostało, że obydwa modele otrzymają aktualizację. Producent nie był jednak w stanie podać chociażby przybliżonego terminu. Teraz wiemy nieco więcej, ponieważ potwierdzone zostało, iż nowa wersja systemu pojawi się na wymienionych smartfonach jeszcze w tym roku. Najpewniej będą to ostatnie tygodnie, ale mając na uwadze ogólną sytuację z aktualizacjami tego systemu mówić należy o optymistycznych doniesieniach.

Trudno dopuszczać do głowy scenariusz, iż chwilę wcześniej Android O nie zawita na najnowszego flagowca tego producenta, czyli OnePlus 5. Debiutuje on bowiem w sprzedaży mają Androida N (7.1) na pokładzie.

O najciekawszych funkcjach nowej wersji systemu pisaliśmy przy okazji jej pierwszej zapowiedzi. Obecnie trwają beta testy, premiera finalnej wersji odbędzie się jesienią.

Źródło: Android Central

Dziękuję odwiedzili ten post Android O: aktualizacja dla OnePlus 3 i OnePlus 3T w tym roku. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link