Advertisement

[Aktualizacja] Messenger (Beta) dla Windows 10 Mobile już dostępny! Także w Polsce

[Aktualizacja] Messenger (Beta) dla Windows 10 Mobile już dostępny! Także w Polsce


style=”display:block” data-ad-client=”ca-pub-3136209070781523″ data-ad-slot=”4038488733″ data-ad-format=”auto”/>

[Aktualizacja] Messenger w wersji Beta dostępny jest już również w naszym regionie – Polska. Jeżeli zatem wcześniej nie pobieraliście aplikacji ponieważ wiązało się to ze zmianą regionu, teraz możecie zrobić to bez „kombinowania”. Link do pobrania znajduje się na dole artykułu, przez wyszukiwarkę sklepową niestety nie da się znaleźć aplikacji gdyż jest ukryta.

[Tekst oryginalny] O nowej aplikacji Messengera na Windows 10 Mobile słyszeliśmy już dawno, w sieci pojawiały się nawet pierwsze zrzuty ekranu, ale data jej wydania nie była znana. Dziś jednak nastał ten dzień, w którym pobierać możemy pierwszą oficjalną betę aplikacji Messenger na Windows 10 Mobile.

Jak pewnie niektórzy z was się zorientują, jest to port (przeniesienie aplikacji) z systemu iOS. Na obu platformach wygląda ona niemalże identycznie, póki co różnią się one jedynie funkcjonalnością, niestety na niekorzyść tej Windowsowej.

Wg oficjalnego opisu ze sklepu Windows aplikacja pozwala na:

  • Powiadomienia o wszystkich wiadomościach
  • Informacje o oczekujących wiadomościach w postaci dynamicznych kafelków
  • Przesyłanie zdjęć, filmów, GIFów i innych treści
  • Konwersacje z naklejkami
  • Informacje o odczytaniu wiadomości przez odbiorcę
  • Tworzenie grup dla najczęstszych rozmówców – możesz je nazwać i dodać zdjęcie grupy
  • Przesyłanie wiadomości lub zdjęć osobom, które nie biorą udziału w rozmowie
  • Wyszukiwanie osób lub grup i szybkie nawiązywanie kontaktów

Niestety nie jest jeszcze dostępna funkcja połączeń głosowych i wideo, ale zapewne w przyszłości aplikacja będzie rozwijana i uzupełniania o pozostałe funkcje z iOS. Pamiętajcie też, że to dopiero pierwsza oficjalna beta i zapewne w niedalekiej przyszłości będziemy otrzymywali jej aktualizacje.

Obecnie aplikacja nie jest jeszcze dostępna we wszystkich krajach w tym w Polsce, aby móc ją zainstalować konieczna jest zmiana regionu np: na Francję lub USA. Region zmienimy w ustawieniach naszego telefonu w zakładce Czas i język.

Messenger (Beta)


style=”display:block” data-ad-client=”ca-pub-3136209070781523″ data-ad-slot=”2560068337″ data-ad-format=”auto”/>

Dziękuję odwiedzili ten post [Aktualizacja] Messenger (Beta) dla Windows 10 Mobile już dostępny! Także w Polsce. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link