Advertisement

[Aktualizacja] Przygotuj telefon do dzisiejszej aktualizacji Creators Update

Aktualizacja. Microsoft udostępnił dzisiaj aktualizację Creators Update w programie Windows Insider w kręgu Release Preview o numerze Build 15063.251. Nie wiadomo kiedy zostanie udostępniona oficjalna aktualizacja dla wszystkich użytkowników. Więcej informacji o najnowszej kompilacji w kręgu Release Preview znajduje się w tym artykule.

Poniżej oryginalna treść artykułu

Na dzisiaj Microsoft zapowiedział premierę aktualizacji Windows 10 Mobile Creators Update. Postanowiłem przygotować kilka podstawowych informacji o tym, które modele telefonów otrzymają oficjalną aktualizację oraz jak będzie przebiegał proces aktualizacji. Zapraszam do krótkiego przewodnika.

Dzisiaj o godzinie 19:00 powinna zostać udostępniona aktualizacja Creators Update dla telefonów. Microsoft podał listę telefonów, które będą mogły oficjalnie wgrać system. Na liście zabrakło wielu modeli Lumia, ale nic straconego ponieważ są one w dalszym ciągu obsługiwane w programie Windows Insider.

  • Oficjalną aktualizację otrzymają następujące telefony:
    • Microsoft: 550, 640, 640 XL, 650, 950, 950 XL
    • Pozostali: HP Elite x3, Alcatel IDOL 4S, Alcatel OneTouch Fierce XL, SoftBank 503LV, VAIO Phone Biz, MouseComputer MADOSMA Q601, Trinity NuAns NEO
  • Aktualizację za pomocą programu Windows Insider mogą pobrać następujące telefony:
    • Microsoft:  430, 435, 532, 535, 540, 635 (1GB), 636 (1GB), 638 (1GB), 730, 735, 830, 930, 1520

Użytkownicy, których telefon znalazł się na oficjalnej liście nie muszą podejmować żadnych dodatkowych kroków. Wystarczy, że sprawdzicie dostępność aktualizacji dzisiaj po godzinie 19:00 i telefon poinformuje Was o dostępności nowszej wersji systemu. Jeżeli jednak Wasz telefon nie znalazł się na liście oficjalnie dopuszczonych telefonów to musicie skorzystać z naszej instrukcji dotyczącej przystępowania do programu Windows Insider. Na ten moment aktualizacja Creators Update jest dostępna w wolnym kręgu, ale podejrzewam, że dzisiaj zostanie udostępniona również w kręgu Release Preview.

Aby pobrać aktualizację musicie przejść kolejno w telefonie do: Ustawienia > Aktualizacje i zabezpieczenia > Aktualizacje telefonu > Sprawdź aktualizacje. Pamiętajcie, że proces aktualizacji wymaga, aby bateria była naładowana w minimum 40% i może potrwać nawet 30 minut. Czas aktualizacji uzależniony jest między innymi od szybkości łącza internetowego.

Szczegółową listę nowości i usprawnień podamy w artykule informującym o rozpoczęciu dystrybucji aktualizacji Creators Update. Najważniejsze zmiany obejmują takie obszary telefonu jak Aplikacje, Bluetooth, Continuum, Microsoft Edge oraz Ustawienia. Jeżeli macie dodatkowe pytania lub wątpliwości to piszcie w poniższych komentarzach.

Dziękuję odwiedzili ten post [Aktualizacja] Przygotuj telefon do dzisiejszej aktualizacji Creators Update. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link