Advertisement

Aktualizacja Windows 10 Creators Update wystartuje 11 kwietnia

Uczestnicy programu Windows Insider w wolnym oraz szybkim kręgu od kilku miesięcy testują nowe kompilacje z rozgałęzienia Redstone 2, które zostanie oficjalnie udostępnione jako aktualizacja o nazwie Creators Update. Od dłuższego czasu wiadomo, że aktualizacja zostanie udostępniona w kwietniu. Teraz pojawiły się pierwsze informacje o przewidywanej dacie rozpoczęcia aktualizacji dla komputerów z systemem Windows 10.

Jak donosi portal MSPoweruser kolejna duża aktualizacja systemu Windows 10 o nazwie Creators Update zostanie udostępniona 11 kwietnia. Według nieoficjalnych informacji w przyszłym tygodniu Microsoft zatwierdzi aktualizację. Data udostępnienia aktualizacji powinna zostać podana do publicznej informacji pod koniec tego miesiąca lub na początku przyszłego. Na tę chwilę 11 kwietnia nie jest oficjalną datą i może ulec zmianie.

Wiemy również, że aktualizacja dla telefonów pojawi się nieco później. W jednym z poprzednich artykułów informowałem, że różnica w czasie pomiędzy udostępnieniem aktualizacji Anniversary Update dla komputerów i telefonów wyniosła dwa tygodnie. Jeżeli w przypadku Creators Update wystąpi podobny scenariusz to aktualizacja dla telefonów pojawi się dopiero 25 kwietnia.

Pomimo wcześniejszych zapewnień aktualizacja Creators Update nie wprowadzi żadnych rewolucyjnych zmian w mobilnym systemie. Użytkownicy otrzymają szereg ulepszeń i poprawek w takich obszarach jak ustawienia telefonu, łączność Bluetooth z uwzględnieniem protokołów GATT Server, możliwość resetowania aplikacji oraz wstrzymywania aktualizacji systemu, możliwość wygaszania ekranu w trybie Continuum i inne. Wszystkie nowości oraz poprawki znajdują się w tym artykule.

Dziękuję odwiedzili ten post Aktualizacja Windows 10 Creators Update wystartuje 11 kwietnia. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link