Advertisement

[Aktualizacja] Windows 10 Mobile Build 15063 to kandydat do aktualizacji Creators Update

Aktualizacja 24.03.2017. Mamy kolejne potwierdzenie, że Build 15063 posiada status RTM i zostanie udostępniony jako oficjalna aktualizacja Creators Update. Asystent aktualizacji Windows 10 proponuje aktualizację do tej wersji systemu zgodnie z poniższym zrzutem ekranowym.

Asystent aktualizacji Windows 10 do wersji Build 15063

Poniżej treść artykułu z dnia 21.03.2017

Czasu do oficjalnej aktualizacji Creators Update pozostało już niewiele i wygląda na to, że właśnie poznaliśmy kandydata do tej aktualizacji. Dzisiaj w nocy Microsoft udostępnił kolejną aktualizację systemu Windows 10 Mobile w szybkim kręgu Windows Insider o numerze Build 15063 i prawdopodobnie właśnie ta kompilacja zostanie udostępniona w przyszłym miesiącu dla wszystkich użytkowników.

Od pewnego czasu wiemy, że nowa wersja systemu Windows 10 Mobile Creators Update będzie posiadać numer 1703, gdzie pierwsze dwie cyfry to rok a dwie pozostałe to miesiąc. Obecna wersja Anniversary Update posiada numer 1607.  Po wgraniu dzisiejszej kompilacji o numerze Build 15063 w ustawieniach Niejawnego programu testów pojawił się dobrze znany nam krąg o nazwie Release Preview. Dla przypomnienia napiszę co otrzymują użytkownicy, którzy są zapisani do tego kręgu:

Najlepsza opcja dla testerów chcących mieć wczesny dostęp do aktualizacji dla rozwiązania Current Branch, aplikacji firmy Microsoft i sterowników przy minimalnym poziomie ryzyka dla ich urządzeń i przekazywać opinie, aby uczestniczyć w udoskonalaniu środowiska na urządzeniach z systemem Windows.

Pojawienie się kręgu Release Preview to argument świadczący o tym, że mamy do czynienia z kompilacją, która najprawdopodobniej jest kandydatem do oficjalnego udostępniania w przyszłym miesiącu w ramach aktualizacji Creators Update. To oznacza również, że w niedługim czasie aktualizację do tej wersji powinni otrzymać również uczestnicy wolnego kręgu jak również kręgu Release Preview.

Czy kompilacja Build 15063 zostanie oficjalną aktualizacją Creators Update to okaże się w ciągu kilku kolejnych dni. Jeżeli Microsoft udostępni kolejną aktualizację w szybkim kręgu z tym samym numerem i jedynie ze zmienioną końcówką to oznacza, że jest to oficjalna wersja systemu (RTM). Należy pamiętać, że oficjalna aktualizacja Creators Update będzie posiadać wyższy numer niż Build 15063.0. W przypadku aktualizacji Anniversary Update status RTM otrzymała kompilacja Build 14393.0 a oficjalnie została udostępniona wersja o numerze Build 14393.67.

Dziękuję Patryk za informację!

Źródło: WindowsBlogItalia

Dziękuję odwiedzili ten post [Aktualizacja] Windows 10 Mobile Build 15063 to kandydat do aktualizacji Creators Update. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link