Advertisement

Alcatel Idol 4 Pro pojawi się w amerykańskim T-Mobile wraz z okularami VR

Alcatel Idol 4 Pro

Wśród najbliższych partnerów Microsoft znalazła się firma Alcatel, która od dłuższego czasu pracuje nad nowym telefonem z systemem Windows 10 Mobile. Według najnowszych informacji urządzenie Alcatel Idol 4 Pro trafi pod nazwą Alcatel Idol 4S do amerykańskiego operatora T-Mobile wraz z okularami VR w zestawie. Do sieci wyciekło zdjęcia opakowania, w którym będzie sprzedawane urządzenie.

Alcatel Idol 4S z Windows 10

Alcatel Idol 4S with Windows 10 będzie sprzedawany wraz z okularami do wirtualnej rzeczywistości. Roland Quandt z portalu WinFuture za pomocą sieci Twitter opublikował powyższe zdjęcie, na którym możemy zobaczyć jak będzie wyglądać pudełko telefonu. Według wcześniejszych doniesień telefon zostanie wyposażony w następujące parametry:

  • Procesor: Snapdragon 820
  • Wyświetlacz: 5.5″, 1080p
  • Aparat: główny 22MP, przedni 10MP
  • Pamięć: 4GB RAM + 64GB wbudowanej pamięci
  • Dodatkowe: obsługa funkcji Continuum

Niestety nie wiadomo czy telefon pojawi się w ofercie pozostałych operatorów oraz czy będzie dostępny na Starym Kontynencie. Zabrakło również informacji o przewidywanej cenie jaką przyjdzie nam zapłacić za ten telefon. Czy bylibyście zainteresowani takim zestawem?

Dziękuję odwiedzili ten post Alcatel Idol 4 Pro pojawi się w amerykańskim T-Mobile wraz z okularami VR. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link