Advertisement

Aparat otrzymuję funkcję zdjęć panoramicznych w szybkim kręgu Windows Insider

Lumia 950

Dosłownie przed kilkoma minutami Microsoft udostępnił aktualizację dla aplikacji Aparat Windows, która wprowadza funkcję Panorama. Na tę chwilę funkcja została udostępniona wyłącznie dla uczestników szybkiego kręgu Windows Insider z systemem Redstone 1.

Panorama Windows 10 Mobile

Po uruchomieniu aplikacji Aparat pojawi się dodatkowa funkcja Panorama, która będzie dostępna obok dotychczasowych funkcji wykonywania zdjęć oraz kręcenia filmów. Zdjęcia panoramiczne możemy wykonywać wyłącznie trzymając telefon pionowo. W trakcie robienia panoramy będziemy otrzymywali wskazówki takie jak konieczność podniesienia telefonu do góry lub do dołu czy też spowolnienia ruchu obracania telefonu.

Jeżeli posiadacie system Redstone 1 i jesteście zapisani do szybkiego kręgu aktualizacji to już teraz możecie sprawdzić jak działa najnowsza funkcja wykonywania zdjęć panoramicznych. Nowa wersja aplikacji posiada numer 2016.715.21.0. Dajcie znać w komentarzach poniżej jak sprawuje się ta funkcja na Waszych telefonach.

Pobierz Aparat dla Windows 10 i Windows 10 Mobile

QR Aparat Windows

Dziękuję odwiedzili ten post Aparat otrzymuję funkcję zdjęć panoramicznych w szybkim kręgu Windows Insider. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link