Advertisement

Aparat z funkcją panoramicznych zdjęć dostępny dla Windows 10 Mobile

Aparat w telefonie Lumia 950 XL

W zeszłym miesiącu uczestnicy programu Windows Insider zapisani do wolnego oraz szybkiego kręgu otrzymali aktualizację aplikacji Aparat, która wprowadziła funkcję wykonywania panoramicznych zdjęć. Po ponad miesięcznym testowaniu aplikacja została udostępniona wczoraj w kręgu Release Preview a dzisiaj aktualizację mogą pobrać wszystkie kompatybilne telefony z oficjalną wersją systemu Windows 10 Mobile.

Panorama Aparat Windows 10 Mobile

Aplikacja Aparat powinna podskoczyć w Waszych telefonach do wersji 2016.816.21.0. Niestety opcja wykonywania zdjęć panoramicznych nie została zaimplementowana we wszystkich telefonach z systemem Windows 10 Mobile. Podejrzewam, że jest ona dostępna na wszystkich modelach, które posiadają obsługę trybu HDR czyli modele: 640 640 XL, 650, 730, 735, 830, 930, 950, 950 XL, 1520. Dodatkowo na liście kompatybilnych telefonów znalazł się model 550.

Po uruchomieniu nowej wersji aplikacji w dolnej części pojawi się nowa ikonka dla funkcji panoramy – zgodnie z tym co zaznaczyłem na powyższym zrzucie ekranowym. Zdjęcia w tym trybie musimy wykonywać pionowo obracając się wokół własnej osi. Dajcie znać czy na Waszym telefonie pojawiła się opisywana nowość oraz jak się sprawuje.

Na tytułowym zdjęciu widoczny jest telefon Lumia 950 XL ze skórzanym etui Mozo. Więcej informacji o skórzanych etui znajdziecie w tym oraz w tym artykule.

Pobierz Aparat Windows

QR Aparat Windows

Dziękuję odwiedzili ten post Aparat z funkcją panoramicznych zdjęć dostępny dla Windows 10 Mobile. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link